Obejrzyj film i biegnij na cytologię!

Zrób coś dla zdrowia i urody! Jeśli nie robiłaś cytologii dłużej niż rok – umów się na wizytę i zrób badanie, potem nagródź się fajnym nowym wiosennym ciuchem lub kosmetykiem.

Obejrzyj film i biegnij na cytologię!

Potrzebujesz motywacji, żeby w końcu wyjąć z szuflady zaproszenie na cytologię, które dawno temu przyszło do Ciebie pocztą? Obejrzyj ten film

W ramach Populacyjnego Programu Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy raz na 3 lata możesz zrobić cytologię bezpłatnie, adresy gabinetów, gdzie możesz to zrobić znajdziesz na stronie www.polecamcytologie.pl

Polska Koalicja na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy przekazała Ministrowi Zdrowia propozycje zmian w programie profilaktyki raka szyjki macicy. Jeżeli zostaną wdrożone w życie, mniej Polek będzie chorować i umierać z powodu raka szyjki macicy.

Każdy może poprzeć działania Koalicji, wystarczy wejść na stronę www.koalicjarsm.pl Profilaktyka raka szyjki macicy nie powinna być troską samych ginekologów – to sprawa nas wszystkich. Każdy komu zależy na tym, by Polki przestały umierać z powodu nowotworu, któremu tak łatwo można zapobiec dzięki EDUKACJI SZCZEPIENIOM i efektywnemu skryningowi CYTOLOGICZNEMU, może dołączyć do tych, którzy popierają Koalicję!